LAR2G181MELA30
NichiconNichicon
LAR2G181MELA30 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LAR2G181MELA30
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Foi de date: 1.LAR2G181MELA30.pdf2.LAR2G181MELA30.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LAR2G181MELA30
Număr parc LAR2G181MELA30 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 34942 pcs Fișa cu date 1.LAR2G181MELA30.pdf2.LAR2G181MELA30.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.984" Dia (25.00mm)
Serie LAR Ripple Current @ Low Frequency 950mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.3585A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-3255
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 180µF