LAR2E471MELB25
NichiconNichicon
LAR2E471MELB25 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LAR2E471MELB25
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Foi de date: 1.LAR2E471MELB25.pdf2.LAR2E471MELB25.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LAR2E471MELB25
Număr parc LAR2E471MELB25 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 30127 pcs Fișa cu date 1.LAR2E471MELB25.pdf2.LAR2E471MELB25.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie LAR Ripple Current @ Low Frequency 1.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.1A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-3251
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 470µF