LAR2D681MELZ40
NichiconNichicon
LAR2D681MELZ40 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LAR2D681MELZ40
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Foi de date: 1.LAR2D681MELZ40.pdf2.LAR2D681MELZ40.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LAR2D681MELZ40
Număr parc LAR2D681MELZ40 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 45563 pcs Fișa cu date 1.LAR2D681MELZ40.pdf2.LAR2D681MELZ40.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie LAR Ripple Current @ Low Frequency 1.75A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.625A @ 50kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-3247
LAR2D681MELZ25
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 680µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 680µF