LAQ2P821MELB45
NichiconNichicon
LAQ2P821MELB45 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LAQ2P821MELB45
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 820UF 20% 220V SNAP
Foi de date: 1.LAQ2P821MELB45.pdf2.LAQ2P821MELB45.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LAQ2P821MELB45
Număr parc LAQ2P821MELB45 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 820UF 20% 220V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 16532 pcs Fișa cu date 1.LAQ2P821MELB45.pdf2.LAQ2P821MELB45.pdf
Tensiune - evaluat 220V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm)
Serie LAQ Ripple Current @ Low Frequency 2.11A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.532A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-7542
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 820µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 820µF