LAQ2P101MELZ20
NichiconNichicon
LAQ2P101MELZ20 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LAQ2P101MELZ20
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 220V SNAP
Foi de date: 1.LAQ2P101MELZ20.pdf2.LAQ2P101MELZ20.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LAQ2P101MELZ20
Număr parc LAQ2P101MELZ20 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 220V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 20283 pcs Fișa cu date 1.LAQ2P101MELZ20.pdf2.LAQ2P101MELZ20.pdf
Tensiune - evaluat 220V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie LAQ Ripple Current @ Low Frequency 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Alte nume 493-7569
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 100µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 100µF