F971V475KCC
NichiconNichicon
F971V475KCC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F971V475KCC
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP TANT 4.7UF 35V 10% 2312
Foi de date: F971V475KCC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile F971V475KCC
Număr parc F971V475KCC Producător Nichicon
Descriere CAP TANT 4.7UF 35V 10% 2312 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 182160 pcs Fișa cu date F971V475KCC.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 35V
Tip Molded Toleranţă 4.7µF
Suprafața de montare a terenului - Pachetul dispozitivului furnizor C
Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Serie F97
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 2312 (6032 Metric)
Alte nume 493-6619-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului F971V475KCC Durată de viață @ Temp. 1.8 Ohm
Înălțime - așezată (Max) 0.106" (2.70mm) Caracteristici High Reliability
Descriere extinsă 4.7µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) 1.8 Ohm ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10%
Descriere CAP TANT 4.7UF 35V 10% 2312 Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
F971V474MBA
F971V474MBA
Producători: AVX Corporation
Descriere: CAP TANT 0.47UF 20% 35V SMD
In stoc: 3651 pcs
Descarca: F971V474MBA.pdf
RFQ
F971V474KAA
F971V474KAA
Producători: Nichicon
Descriere: CAP TANT 0.47UF 35V 10% 1206
In stoc: 417022 pcs
Descarca: F971V474KAA.pdf
RFQ
F971V475KCC
F971V475KCC
Producători: AVX Corporation
Descriere: CAP TANT 4.7UF 35V 10% 2312