F971C475MAA
NichiconNichicon
F971C475MAA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F971C475MAA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP TANT 4.7UF 16V 20% 1206
Foi de date: F971C475MAA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile F971C475MAA
Număr parc F971C475MAA Producător Nichicon
Descriere CAP TANT 4.7UF 16V 20% 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 411292 pcs Fișa cu date F971C475MAA.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 16V
Tip Molded Toleranţă 4.7µF
Suprafața de montare a terenului - Pachetul dispozitivului furnizor A
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie F97
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 1206 (3216 Metric)
Alte nume 493-5838-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului F971C475MAA Durată de viață @ Temp. 4 Ohm
Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm) Caracteristici High Reliability
Descriere extinsă 4.7µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 4 Ohm ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20%
Descriere CAP TANT 4.7UF 16V 20% 1206 Aplicații -