F971A685KBA
NichiconNichicon
F971A685KBA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F971A685KBA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP TANT 6.8UF 10V 10% 1411
Foi de date: F971A685KBA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile F971A685KBA
Număr parc F971A685KBA Producător Nichicon
Descriere CAP TANT 6.8UF 10V 10% 1411 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 461652 pcs Fișa cu date F971A685KBA.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 10V
Tip Molded Toleranţă 6.8µF
Suprafața de montare a terenului - Pachetul dispozitivului furnizor B
Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Serie F97
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 1411 (3528 Metric)
Alte nume 493-6587-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului F971A685KBA Durată de viață @ Temp. 2.5 Ohm
Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm) Caracteristici High Reliability
Descriere extinsă 6.8µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 2.5 Ohm ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10%
Descriere CAP TANT 6.8UF 10V 10% 1411 Aplicații -