F971A226MBA
NichiconNichicon
F971A226MBA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F971A226MBA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP TANT 22UF 10V 20% 1411
Foi de date: F971A226MBA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile F971A226MBA
Număr parc F971A226MBA Producător Nichicon
Descriere CAP TANT 22UF 10V 20% 1411 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5003 pcs Fișa cu date F971A226MBA.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 10V
Tip Molded Toleranţă 22µF
Suprafața de montare a terenului - Pachetul dispozitivului furnizor B
Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Serie F97
Starea RoHS Digi-Reel® Polarizare 1411 (3528 Metric)
Alte nume 493-5822-6 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului F971A226MBA Durată de viață @ Temp. 1.9 Ohm
Înălțime - așezată (Max) 0.083" (2.10mm) Caracteristici High Reliability
Descriere extinsă 22µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 1.9 Ohm ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20%
Descriere CAP TANT 22UF 10V 20% 1411 Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
F971A226MAA
F971A226MAA
Producători: AVX Corporation
Descriere: CAP TANT 22UF 10V 20% 1206
In stoc: 124599 pcs
Descarca: F971A226MAA.pdf
RFQ
F971A226MBAHT3
F971A226MBAHT3
Producători: AVX Corporation
Descriere: CAP TANT 22UF 20% 10V 1411
In stoc: 96485 pcs
Descarca: F971A226MBAHT3.pdf
RFQ
F971A226KBA
F971A226KBA
Descriere: CAP TANT 22UF 10% 10V SMD
Descarca: F971A226KBA.pdf
F971A226MBA
F971A226MBA
Descriere: CAP TANT 22UF 20% 10V SMD