F950G107KSAAQ2
NichiconNichicon
F950G107KSAAQ2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F950G107KSAAQ2
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP TANT 100UF 4V 10% 1206
Foi de date: F950G107KSAAQ2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile F950G107KSAAQ2
Număr parc F950G107KSAAQ2 Producător Nichicon
Descriere CAP TANT 100UF 4V 10% 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 276377 pcs Fișa cu date F950G107KSAAQ2.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 4V
Tip Conformal Coated Toleranţă 100µF
Suprafața de montare a terenului - Pachetul dispozitivului furnizor S
Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serie F95, Frameless™
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 1206 (3216 Metric)
Alte nume 493-4220-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului F950G107KSAAQ2 Durată de viață @ Temp. 800 mOhm
Înălțime - așezată (Max) 0.047" (1.20mm) Caracteristici General Purpose
Descriere extinsă 100µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 4V 1206 (3216 Metric) 800 mOhm ESR (rezistență în serie echivalentă) ±10%
Descriere CAP TANT 100UF 4V 10% 1206 Aplicații -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
F950G107KSAAQ2
F950G107KSAAQ2
Producători: AVX Corporation
Descriere: CAP TANT 100UF 4V 10% 1206