F911V156MNC
NichiconNichicon
F911V156MNC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F911V156MNC
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP TANT 15UF 35V 20% 2917
Foi de date: F911V156MNC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile F911V156MNC
Număr parc F911V156MNC Producător Nichicon
Descriere CAP TANT 15UF 35V 20% 2917 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 44357 pcs Fișa cu date F911V156MNC.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 35V
Tip Molded Toleranţă 15µF
Suprafața de montare a terenului - Pachetul dispozitivului furnizor N
Dimensiune / Dimensiune 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie F91
Starea RoHS Cut Tape (CT) Polarizare 2917 (7343 Metric)
Alte nume 493-2323-1 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului F911V156MNC Durată de viață @ Temp. 300 mOhm
Înălțime - așezată (Max) 0.118" (3.00mm) Caracteristici General Purpose
Descriere extinsă 15µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 300 mOhm ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20%
Descriere CAP TANT 15UF 35V 20% 2917 Aplicații -