F750G477MCC
NichiconNichicon
F750G477MCC Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F750G477MCC
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP TANT 470UF 4V 20% 2812
Foi de date: F750G477MCC.pdf
  • Mesaj
Specificațiile F750G477MCC
Număr parc F750G477MCC Producător Nichicon
Descriere CAP TANT 470UF 4V 20% 2812 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6025 pcs Fișa cu date F750G477MCC.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - evaluat 4V
Tip Conformal Coated Toleranţă 470µF
Suprafața de montare a terenului - Pachetul dispozitivului furnizor C
Dimensiune / Dimensiune 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm) Serie F75, Frameless™
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 2812 (7132 Metric)
Alte nume 493-3354-2 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului F750G477MCC Durată de viață @ Temp. 120 mOhm
Înălțime - așezată (Max) 0.110" (2.80mm) Caracteristici General Purpose
Descriere extinsă 470µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 4V 2812 (7132 Metric) 120 mOhm ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20%
Descriere CAP TANT 470UF 4V 20% 2812 Aplicații -