F320J476MAA
NichiconNichicon
F320J476MAA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: F320J476MAA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1206
Foi de date: F320J476MAA.pdf
  • Mesaj
Specificațiile F320J476MAA
Număr parc F320J476MAA Producător Nichicon
Descriere CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3559 pcs Fișa cu date F320J476MAA.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Molded
Toleranţă ±20% Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie F32 Evaluări -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 1206 (3216 Metric)
Alte nume 493-3149-1 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul dimensiunii producătorului A Durată de viață @ Temp. -
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.071" (1.80mm) Caracteristici General Purpose
ESR (rezistență în serie echivalentă) 180 mOhm descriere detaliata 47µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1206 (3216 Metric) 180 mOhm
capacitanță 47µF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
F320G227MCC
F320G227MCC
Producători: Nichicon
Descriere: CAP TANT POLY 220UF 4V 2312
In stoc: 4385 pcs
Descarca: F320G227MCC.pdf
RFQ
F3211 BK105
F3211 BK105
Producători: Alpha Wire
Descriere: HEAT SHRINK TUBE 1 BK 5X4'
In stoc: 303 pcs
Descarca: F3211 BK105.pdf
RFQ
F320J107MBA
F320J107MBA
Producători: Nichicon
Descriere: CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1411
In stoc: 4630 pcs
Descarca: F320J107MBA.pdf
F320J157MCC
F320J157MCC
Descriere: CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2312
Descarca: F320J157MCC.pdf
F3211/4 BK064
F3211/4 BK064
Producători: Alpha Wire
Descriere: HEAT SHRINK TUBE 1/4 BK 6"
Descarca: F3211/4 BK064.pdf
F3211/2 BK066
F3211/2 BK066
Descriere: HEAT SHRINK TUBE 1/2 BK 6"
Descarca: F3211/2 BK066.pdf
F3211 BK069
F3211 BK069
Descriere: HEAT SHRINK TUBE 1 BK 6"