PSMN1R2-25YLDX
NexperiaNexperia
Nexperia
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSMN1R2-25YLDX
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului PSMN1R2-25YLD/LFPAK/REEL 7 Q1
Foi de date: PSMN1R2-25YLDX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSMN1R2-25YLDX
Număr parc PSMN1R2-25YLDX Producător Nexperia
Descriere PSMN1R2-25YLD/LFPAK/REEL 7 Q1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 85355 pcs Fișa cu date PSMN1R2-25YLDX.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 2.2V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor LFPAK56, Power-SO8
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.2 mOhm @ 25A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 172W (Tc) ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Alte nume 1727-2496-6
568-12928-6-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 4327pF @ 12V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 60.3nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature Schottky Diode (Body)
Tensiunea de transmisie (valorile max. 4.5V, 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 25V