PSMN005-75P,127
NexperiaNexperia
Nexperia
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSMN005-75P,127
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului MOSFET N-CH 75V 75A TO220AB
Foi de date: PSMN005-75P,127.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSMN005-75P,127
Număr parc PSMN005-75P,127 Producător Nexperia
Descriere MOSFET N-CH 75V 75A TO220AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 95216 pcs Fișa cu date PSMN005-75P,127.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-220AB
Serie TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 5 mOhm @ 25A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 230W (Tc) ambalare Tube
Pachet / Caz TO-220-3 Alte nume 934057042127
PSMN005-75P
PSMN005-75P-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Through Hole
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 8250pF @ 25V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 165nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 75V
descriere detaliata N-Channel 75V 75A (Tc) 230W (Tc) Through Hole TO-220AB Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 75A (Tc)