PMV25ENEAR
NexperiaNexperia
PMV25ENEAR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PMV25ENEAR
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului MOSFET N-CH 30V TO-236AB
Foi de date: PMV25ENEAR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PMV25ENEAR
Număr parc PMV25ENEAR Producător Nexperia
Descriere MOSFET N-CH 30V TO-236AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 150989 pcs Fișa cu date PMV25ENEAR.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor TO-236AB (SOT23)
Serie Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 5.5A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 460mW (Ta), 6.94W (Tc) ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Alte nume 1727-2528-6
568-12967-6-ND
568-62967-6-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 597pF @ 15V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 18nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 4.5V, 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 30V
descriere detaliata N-Channel 30V 5.5A (Ta) 460mW (Ta), 6.94W (Tc) Surface Mount TO-236AB (SOT23) Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 5.5A (Ta)