PMPB25ENEAX
NexperiaNexperia
Nexperia
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PMPB25ENEAX
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului PMPB25ENEA/SOT1220/SOT1220
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile PMPB25ENEAX
Număr parc PMPB25ENEAX Producător Nexperia
Descriere PMPB25ENEA/SOT1220/SOT1220 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 4607 pcs Fișa cu date
Vgs (a) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor DFN2020MD-6
Serie - Rds On (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 7.2A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 2.08W (Ta) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-UDFN Exposed Pad Alte nume 934070702115
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 607pF @ 15V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 19nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 4.5V, 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 30V
descriere detaliata N-Channel 30V 7.2A (Ta) 2.08W (Ta) Surface Mount DFN2020MD-6 Curent - scurgere continuă (Id) @ 25 ° C 7.2A (Ta)