PMEG45T15EPDAZ
NexperiaNexperia
PMEG45T15EPDAZ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PMEG45T15EPDAZ
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 45V 15A CFP15
Foi de date: PMEG45T15EPDAZ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PMEG45T15EPDAZ
Număr parc PMEG45T15EPDAZ Producător Nexperia
Descriere DIODE SCHOTTKY 45V 15A CFP15 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 91797 pcs Fișa cu date PMEG45T15EPDAZ.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 580mV @ 15A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 45V
Pachetul dispozitivului furnizor CFP15 Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Timp de recuperare invers (trr) 20ns
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz TO-277, 3-PowerDFN
Alte nume 1727-8327-1 Temperatura de funcționare - Junction 150°C (Max)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
descriere detaliata Diode Schottky 45V 15A Surface Mount CFP15 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100µA @ 45V
Curent - Mediu rectificat (Io) 15A Capacitate @ Vr, F 2200pF @ 1V, 1MHz