PMEG4005CEJX
NexperiaNexperia
PMEG4005CEJX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PMEG4005CEJX
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SC90
Foi de date: PMEG4005CEJX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PMEG4005CEJX
Număr parc PMEG4005CEJX Producător Nexperia
Descriere DIODE SCHOTTKY 40V 500MA SC90 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1290312 pcs Fișa cu date PMEG4005CEJX.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 640mV @ 500mA Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 40V
Pachetul dispozitivului furnizor SC-90 Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie Automotive, AEC-Q101 Timp de recuperare invers (trr) 1.8ns
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SC-90, SOD-323F
Alte nume 1727-8169-2
PMEG4005CEJX-ND
Temperatura de funcționare - Junction 150°C (Max)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
descriere detaliata Diode Schottky 40V 500mA Surface Mount SC-90 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 8µA @ 40V
Curent - Mediu rectificat (Io) 500mA Capacitate @ Vr, F 24pF @ 1V, 1MHz