PMEG045V150EPDZ
NexperiaNexperia
PMEG045V150EPDZ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PMEG045V150EPDZ
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului DIODE SCHOTTKY 45V 15A CFP15
Foi de date: PMEG045V150EPDZ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PMEG045V150EPDZ
Număr parc PMEG045V150EPDZ Producător Nexperia
Descriere DIODE SCHOTTKY 45V 15A CFP15 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 223512 pcs Fișa cu date PMEG045V150EPDZ.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 490mV @ 15A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 45V
Pachetul dispozitivului furnizor CFP15 Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie Automotive, AEC-Q101 Timp de recuperare invers (trr) 19ns
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-277, 3-PowerDFN
Alte nume 1727-7635-2
PMEG045V150EPDZ-ND
Temperatura de funcționare - Junction 175°C (Max)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Tipul de diodă Schottky
descriere detaliata Diode Schottky 45V 15A Surface Mount CFP15 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 900µA @ 45V
Curent - Mediu rectificat (Io) 15A Capacitate @ Vr, F 610pF @ 10V, 1MHz