PESD3V3C1BSFYL
NexperiaNexperia
Nexperia
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PESD3V3C1BSFYL
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului TVS DIODE 3.3V 5.5V DSN0603-2
Foi de date: PESD3V3C1BSFYL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PESD3V3C1BSFYL
Număr parc PESD3V3C1BSFYL Producător Nexperia
Descriere TVS DIODE 3.3V 5.5V DSN0603-2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 216124 pcs Fișa cu date PESD3V3C1BSFYL.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 3.3V (Max) Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 5.5V
Tensiune - Defalcare (Min) 6V Tip Zener
Pachetul dispozitivului furnizor DSN0603-2 Serie TrEOS
Protecția liniei electrice No Power - vârf de vârf -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 0201 (0603 Metric)
Alte nume 1727-2673-1
568-13191-1-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 9A (8/20µs)
Capacitate @ Frecventa 0.2pF @ 1MHz Canalele bidirecționale 1