BZX84W-B12X
NexperiaNexperia
BZX84W-B12X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX84W-B12X
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului BZX84W-B12/SOT323/SC-70
Foi de date: BZX84W-B12X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZX84W-B12X
Număr parc BZX84W-B12X Producător Nexperia
Descriere BZX84W-B12/SOT323/SC-70 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 389068 pcs Fișa cu date BZX84W-B12X.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 12V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±2% Pachetul dispozitivului furnizor SC-70
Serie Automotive, AEC-Q101 Putere - Max 40W
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz SC-70, SOT-323
Alte nume 1727-8251-6 Temperatura de Operare 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 25 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 12V 40W ±2% Surface Mount SC-70 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 100nA @ 8V