BZX84-B18/ZLR
NexperiaNexperia
Nexperia
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZX84-B18/ZLR
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului DIODE ZENER 18V 250MW TO236AB
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile BZX84-B18/ZLR
Număr parc BZX84-B18/ZLR Producător Nexperia
Descriere DIODE ZENER 18V 250MW TO236AB Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3303 pcs Fișa cu date
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 18V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±2% Pachetul dispozitivului furnizor TO-236AB
Serie Automotive, AEC-Q101 Putere - Max 250mW
Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Alte nume 934069944215
Temperatura de Operare -65°C ~ 150°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 45 Ohms descriere detaliata Zener Diode 18V 250mW ±2% Surface Mount TO-236AB
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50nA @ 12.6V
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
BZX84-B22,215
BZX84-B22,215
Producători: Nexperia
Descriere: DIODE ZENER 22V 250MW SOT23
In stoc: 372186 pcs
Descarca:
RFQ
Producători: Nexperia
Descriere: DIODE ZENER 24V 250MW SOT23
In stoc: 440586 pcs
Descarca:
RFQ
Producători: Nexperia USA Inc.
Descriere: DIODE ZENER 18V 250MW SOT23
Descarca: BZX84-B18,235.pdf
Producători: Nexperia USA Inc.
Descriere: DIODE ZENER 20V 250MW SOT23
Descarca: BZX84-B20,235.pdf