BZT52-B8V2J
NexperiaNexperia
BZT52-B8V2J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZT52-B8V2J
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului DIODE ZENER 8.2V 590MW SOD123
Foi de date: BZT52-B8V2J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZT52-B8V2J
Număr parc BZT52-B8V2J Producător Nexperia
Descriere DIODE ZENER 8.2V 590MW SOD123 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3397215 pcs Fișa cu date BZT52-B8V2J.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 8.2V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±1.95% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123
Serie Automotive, AEC-Q101 Putere - Max 590mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SOD-123
Alte nume 1727-7746-2
BZT52-B8V2J-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TA)
Tipul de montare Surface Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanță (Max) (Zzt) 10 Ohms descriere detaliata Zener Diode 8.2V 590mW ±1.95% Surface Mount SOD-123
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 700nA @ 5V