BZT52-B6V2X
NexperiaNexperia
BZT52-B6V2X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZT52-B6V2X
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului DIODE ZENER 6.2V 590MW SOD123
Foi de date: BZT52-B6V2X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZT52-B6V2X
Număr parc BZT52-B6V2X Producător Nexperia
Descriere DIODE ZENER 6.2V 590MW SOD123 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2235364 pcs Fișa cu date BZT52-B6V2X.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±1.94% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123
Serie Automotive, AEC-Q101 Putere - Max 590mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz SOD-123
Alte nume 1727-7683-2
BZT52-B6V2X-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TA)
Tipul de montare Surface Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanță (Max) (Zzt) 10 Ohms descriere detaliata Zener Diode 6.2V 590mW ±1.94% Surface Mount SOD-123
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 3µA @ 4V