BZT52-B56X
NexperiaNexperia
BZT52-B56X Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZT52-B56X
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului DIODE ZENER 56V 590MW SOD123
Foi de date: BZT52-B56X.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZT52-B56X
Număr parc BZT52-B56X Producător Nexperia
Descriere DIODE ZENER 56V 590MW SOD123 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1948310 pcs Fișa cu date BZT52-B56X.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 56V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±1.96% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123
Serie Automotive, AEC-Q101 Putere - Max 590mW
Pachet / Caz SOD-123 Alte nume 934071168115
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanță (Max) (Zzt) 120 Ohms
descriere detaliata Zener Diode 56V 590mW ±1.96% Surface Mount SOD-123 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50nA @ 39.2V