BZT52-B22J
NexperiaNexperia
BZT52-B22J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BZT52-B22J
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului DIODE ZENER 22V 590MW SOD123
Foi de date: BZT52-B22J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BZT52-B22J
Număr parc BZT52-B22J Producător Nexperia
Descriere DIODE ZENER 22V 590MW SOD123 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 338880 pcs Fișa cu date BZT52-B22J.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 22V Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 900mV @ 10mA
Toleranţă ±1.82% Pachetul dispozitivului furnizor SOD-123
Serie Automotive, AEC-Q101 Putere - Max 590mW
ambalare Original-Reel® Pachet / Caz SOD-123
Alte nume 1727-8106-6 Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TA)
Tipul de montare Surface Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanță (Max) (Zzt) 25 Ohms descriere detaliata Zener Diode 22V 590mW ±1.82% Surface Mount SOD-123
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 50nA @ 15.4V