BUK9M35-80EX
NexperiaNexperia
BUK9M35-80EX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BUK9M35-80EX
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului MOSFET N-CH 80V 26A LFPAK
Foi de date: BUK9M35-80EX.pdf
  • Mesaj
Specificațiile BUK9M35-80EX
Număr parc BUK9M35-80EX Producător Nexperia
Descriere MOSFET N-CH 80V 26A LFPAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 300318 pcs Fișa cu date BUK9M35-80EX.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 2.1V @ 1mA Vgs (Max) ±10V