BUK7Y22-100EX
NexperiaNexperia
Nexperia
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BUK7Y22-100EX
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului MOSFET N-CH 100V 49A LFPAK
Foi de date: BUK7Y22-100EX.pdf
  • Mesaj
Specificațiile BUK7Y22-100EX
Număr parc BUK7Y22-100EX Producător Nexperia
Descriere MOSFET N-CH 100V 49A LFPAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 185029 pcs Fișa cu date BUK7Y22-100EX.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologie MOSFET (Metal Oxide) Pachetul dispozitivului furnizor LFPAK56, Power-SO8
Serie TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 22 mOhm @ 15A, 10V
Distrugerea puterii (Max) 147W (Tc) ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Alte nume 1727-1485-2
568-10965-2-ND
BUK7Y22-100EX-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 175°C (TJ) Tipul de montare Surface Mount
Capacitate de intrare (Ciss) (Max) @ Vds 2920pF @ 25V Încărcare prin poștă (Qg) (Max) @ Vgs 47nC @ 10V
Tipul FET N-Channel FET Feature -
Tensiunea de transmisie (valorile max. 10V Scurgeți la sursa de tensiune (Vdss) 100V