BUK7M45-40EX
NexperiaNexperia
BUK7M45-40EX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BUK7M45-40EX
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului MOSFET N-CH 40V MLFPAK
Foi de date: BUK7M45-40EX.pdf
  • Mesaj
Specificațiile BUK7M45-40EX
Număr parc BUK7M45-40EX Producător Nexperia
Descriere MOSFET N-CH 40V MLFPAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 450015 pcs Fișa cu date BUK7M45-40EX.pdf
Vgs (a) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V