BAS40-07V,115
NexperiaNexperia
Nexperia
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BAS40-07V,115
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT666
Foi de date: BAS40-07V,115.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BAS40-07V,115
Număr parc BAS40-07V,115 Producător Nexperia
Descriere DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT666 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1118648 pcs Fișa cu date BAS40-07V,115.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1V @ 40mA Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 40V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-666 Viteză Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOT-563, SOT-666 Alte nume 1727-1560-2
568-11085-2-ND
BAS40-07V T/R
BAS40-07V T/R-ND
BAS40-07V,115-ND
Temperatura de funcționare - Junction 150°C (Max) Tipul de montare Surface Mount
Tipul de diodă Schottky Configurarea diodelor 2 Independent
descriere detaliata Diode Array 2 Independent Schottky 40V 120mA (DC) Surface Mount SOT-563, SOT-666 Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 10µA @ 40V
Curent - medie rectificată (Io) (per diodă) 120mA (DC)