74LVC16240ADGG,112
NexperiaNexperia
Nexperia
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 74LVC16240ADGG,112
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP
Foi de date: 74LVC16240ADGG,112.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
975 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 74LVC16240ADGG,112
Număr parc 74LVC16240ADGG,112 Producător Nexperia
Descriere IC BUFFER INVERT 3.6V 48TSSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 120048 pcs Fișa cu date 74LVC16240ADGG,112.pdf
Tensiune - Aprovizionare 1.2 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 48-TSSOP
Serie 74LVC ambalare Tube
Pachet / Caz 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Tipul de ieșire 3-State
Alte nume 935235110112 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Număr de elemente 4 Numărul de biți pe element 4
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Tipul logic Buffer, Inverting Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Curent - ieșire ridicată, scăzută 24mA, 24mA Numărul părții de bază 74LVC16240