74HC4067D-Q100J
NexperiaNexperia
74HC4067D-Q100J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 74HC4067D-Q100J
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului IC MUX/DEMUX 1X16 24SOIC
Foi de date: 74HC4067D-Q100J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 74HC4067D-Q100J
Număr parc 74HC4067D-Q100J Producător Nexperia
Descriere IC MUX/DEMUX 1X16 24SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 214120 pcs Fișa cu date 74HC4067D-Q100J.pdf
Tensiune - alimentare, Single (V +) 2 V ~ 10 V Tensiune - alimentare, dublă (V ±) -
Timp de comutare (Ton, Toff) (Max) 45ns, 45ns Circuitul de comutare -
Pachetul dispozitivului furnizor 24-SO Serie Automotive, AEC-Q100
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA) Rezistența la starea (Max) 120 Ohm
Numărul de circuite 1 Circuit multiplexor / demultiplexor 16:1
descriere detaliata 1 Circuit IC Switch 16:1 120 Ohm 24-SO Curent - Scurgeri (IS (oprit)) (Max) 100nA
crosstalk - Charge Injection -
Channel-to-Channel Matching (ΔRon) 6 Ohm Capacitatea Canalului (CS (oprit), CD (oprit)) 3.5pF
-3db Bandwidth 100MHz