74ABT20DB,112
NexperiaNexperia
Nexperia
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 74ABT20DB,112
Producator / Marca: Nexperia
Descrierea produsului IC GATE NAND 2CH 4-INP 14SSOP
Foi de date: 74ABT20DB,112.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1092 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 74ABT20DB,112
Număr parc 74ABT20DB,112 Producător Nexperia
Descriere IC GATE NAND 2CH 4-INP 14SSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 145210 pcs Fișa cu date 74ABT20DB,112.pdf
Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 14-SSOP
Serie 74ABT ambalare Tube
Pachet / Caz 14-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Alte nume 1727-3138
568-2477-5-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de intrări 4
Numărul de circuite 2 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Delay Max Propagation @ V, Max CL 3.9ns @ 5V, 50pF
Tipul logic NAND Gate Nivelul logic - scăzut 0.8V
Nivelul logic - ridicat 2V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici - descriere detaliata NAND Gate IC 2 Channel 14-SSOP
Curent - Quiescent (Max) 50µA Curent - ieșire ridicată, scăzută 15mA, 20mA