S463AH-915
NearsonNearson
S463AH-915 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: S463AH-915
Producator / Marca: Nearson
Descrierea produsului RF ANT 915MHZ WHIP STR RP-SMA ML
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile S463AH-915
Număr parc S463AH-915 Producător Nearson
Descriere RF ANT 915MHZ WHIP STR RP-SMA ML Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6333 pcs Fișa cu date
VSWR 2 terminare Connector, RP-SMA Male
Serie - Întoarcere pierdere -
ambalare Bulk Alte nume 730-1052
Număr de benzi 1 Tipul de montare Connector Mount
Ingress Protection - Înălțime (Max) 6.929" (176.00mm)
Câştig 2dBi Interval de frecvență 902MHz ~ 928MHz
Grupul de frecvențe UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Frecvență (centru / bandă) 915MHz
Caracteristici - descriere detaliata 915MHz Whip, Straight RF Antenna 902MHz ~ 928MHz 2dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount