SPC5634MF2MLQ80R
Prezentarea produsului
Număr parc: SPC5634MF2MLQ80R
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SPC5634MF2MLQ80R
Număr parc SPC5634MF2MLQ80R Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 5364 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.25 V Pachetul dispozitivului furnizor 144-LQFP (20x20)
Viteză 80MHz Serie MPC56xx Qorivva
Dimensiunea RAM 94K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 1.5MB (1.5M x 8) Periferice DMA, POR, PWM, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 144-LQFP
Alte nume 935311091528 Tip oscilator Internal
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA) Numărul de intrări / ieșiri 80
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours) Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata e200z3 MPC56xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) Convertoare de date A/D 32x12b