SPC5632MF1MLQ60
Prezentarea produsului
Număr parc: SPC5632MF1MLQ60
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MCU 32BIT 768KB FLASH 144LQFP
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile SPC5632MF1MLQ60
Număr parc SPC5632MF1MLQ60 Producător NXP Semiconductors / Freescale
cantitate valabila 4870 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.25 V Pachetul dispozitivului furnizor 144-LQFP (20x20)
Viteză 60MHz Serie MPC56xx Qorivva
Dimensiunea RAM 48K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 768KB (768K x 8) Periferice DMA, POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 144-LQFP
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 150°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 80 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM -
descriere detaliata e200z3 MPC56xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 60MHz 768KB (768K x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) Convertoare de date A/D 32x12b