PPC5605BCLQ64
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PPC5605BCLQ64
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MCU 32BIT 768KB FLASH 144LQFP
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile PPC5605BCLQ64
Număr parc PPC5605BCLQ64 Producător NXP Semiconductors / Freescale
cantitate valabila 2856 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 144-LQFP (20x20)
Viteză 64MHz Serie MPC56xx Qorivva
Dimensiunea RAM 64K x 8 Tip memorie program FLASH
Dimensiunea memoriei programului 768KB (768K x 8) Periferice DMA, POR, PWM, WDT
ambalare Tray Pachet / Caz 144-LQFP
Tip oscilator Internal Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (TA)
Numărul de intrări / ieșiri 121 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Dimensiunea EEPROM 64K x 8
descriere detaliata e200z0h MPC56xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 64MHz 768KB (768K x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) Convertoare de date A/D 15x10b, 5x12b