MSC8156ETVT1000B
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MSC8156ETVT1000B
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC DSP 6 CORE 1GHZ 783FCBGA
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MSC8156ETVT1000B
Număr parc MSC8156ETVT1000B Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC DSP 6 CORE 1GHZ 783FCBGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6859 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 2.50V Tensiune - Core 1.00V
Tip SC3850 Six Core Pachetul dispozitivului furnizor 783-FCPBGA (29x29)
Serie StarCore ambalare Tray
Pachet / Caz 783-BBGA, FCBGA Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (TJ)
Pe-Chip RAM 576kB Memorie non volatila ROM (96 kB)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Rata ceasului 1GHz Numărul părții de bază MSC8156