MSC8144ETVT800B
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MSC8144ETVT800B
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului ENCRYPTION PACSUN R2.1 783FCBGA
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MSC8144ETVT800B
Număr parc MSC8144ETVT800B Producător NXP Semiconductors / Freescale
cantitate valabila 5258 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 3.30V Tensiune - Core 1.00V
Tip SC3400 Core Pachetul dispozitivului furnizor 783-FCPBGA (29x29)
Serie StarCore ambalare Tray
Pachet / Caz 783-BBGA, FCBGA Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (TJ)
Pe-Chip RAM 10.5MB Memorie non volatila External
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Rata ceasului 800MHz Numărul părții de bază MSC8144