MRFE6VS25LR5
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MRFE6VS25LR5
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului FET RF 133V 512MHZ NI360L
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MRFE6VS25LR5
Număr parc MRFE6VS25LR5 Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere FET RF 133V 512MHZ NI360L Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1919 pcs Fișa cu date
Tensiune - test 50V Tensiune - evaluat 133V
Tip tranzistor LDMOS Pachetul dispozitivului furnizor NI-360
Serie - Putere - Ieșire 25W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz NI-360
Alte nume 935320096178
MRFE6VS25LR5-ND
MRFE6VS25LR5TR
Figura de zgomot -
Câştig 25.9dB Frecvență 512MHz
descriere detaliata RF Mosfet LDMOS 50V 10mA 512MHz 25.9dB 25W NI-360 Ratingul curent -
Test curent 10mA Numărul părții de bază MRFE6VS25