MPR111EKR2
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MPR111EKR2
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC SENS PROXIMITY ANLG 54-SOIC
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MPR111EKR2
Număr parc MPR111EKR2 Producător NXP Semiconductors / Freescale
cantitate valabila 4519 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare - Tip -
Pachetul dispozitivului furnizor 54-SOIC Serie -
Rezoluţie - Detectarea proximității -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 54-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad
Temperatura de Operare - Numărul de intrări -
LED Channels Driver - Interfață -
descriere detaliata IC SENS PROXIMITY ANLG 54-SOIC Curent - Ofertă -
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MPR12-3GD110V
MPR12-3GD110V
Producători: Bivar, Inc.
Descriere: PNL MNT 110V GREEN 8MM