MPC870CVR66
Prezentarea produsului
Număr parc: MPC870CVR66
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
60 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPC870CVR66
Număr parc MPC870CVR66 Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4431 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 3.3V USB USB 2.0 (1)
Pachetul dispozitivului furnizor 256-PBGA (23x23) Viteză 66MHz
Serie MPC8xx Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM DRAM
ambalare Tray Pachet / Caz 256-BBGA
Alte nume 935309518557 Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C (TA)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Accelerarea graficii No
Ethernet 10/100 Mbps (2) Afișaje și controale de interfață -
descriere detaliata MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 66MHz 256-PBGA (23x23) Procesor Core MPC8xx