MPC860PCVR66D4
Prezentarea produsului
Număr parc: MPC860PCVR66D4
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 866 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 866 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
44 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPC860PCVR66D4
Număr parc MPC860PCVR66D4 Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 866 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 3.3V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 357-PBGA (25x25) Viteză 66MHz
Serie MPC8xx Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM DRAM
ambalare Tray Pachet / Caz 357-BBGA
Alte nume 935309601557 Temperatura de Operare -40°C ~ 95°C (TA)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Accelerarea graficii No
Ethernet 10 Mbps (4), 10/100 Mbps (1) Afișaje și controale de interfață -
descriere detaliata MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 66MHz 357-PBGA (25x25) Procesor Core MPC8xx