MPC859PVR100A
Prezentarea produsului
Număr parc: MPC859PVR100A
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU MPC8XX 100MHZ 357BGA
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MPC859PVR100A
Număr parc MPC859PVR100A Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU MPC8XX 100MHZ 357BGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3288 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 3.3V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 357-PBGA (25x25) Viteză 100MHz
Serie MPC8xx Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM DRAM
ambalare Tray Pachet / Caz 357-BBGA
Temperatura de Operare 0°C ~ 95°C (TA) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 1 Core, 32-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet 10 Mbps (1), 10/100 Mbps (1)
Afișaje și controale de interfață - descriere detaliata MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 100MHz 357-PBGA (25x25)