MPC850SRVR80BU
Prezentarea produsului
Număr parc: MPC850SRVR80BU
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU MPC8XX 80MHZ 256BGA
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
60 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPC850SRVR80BU
Număr parc MPC850SRVR80BU Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU MPC8XX 80MHZ 256BGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1600 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 3.3V USB USB 1.x (1)
Pachetul dispozitivului furnizor 256-PBGA (23x23) Viteză 80MHz
Serie MPC8xx Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM DRAM
ambalare Tray Pachet / Caz 256-BBGA
Alte nume 935322737557 Temperatura de Operare 0°C ~ 95°C (TA)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Accelerarea graficii No
Ethernet 10 Mbps (1) Afișaje și controale de interfață -
descriere detaliata MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 80MHz 256-PBGA (23x23) Procesor Core MPC8xx