MPC850DECZQ50BU
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MPC850DECZQ50BU
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
60 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPC850DECZQ50BU
Număr parc MPC850DECZQ50BU Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2001 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 3.3V USB USB 1.x (1)
Pachetul dispozitivului furnizor 256-PBGA (23x23) Viteză 50MHz
Serie MPC8xx Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM DRAM
ambalare Tray Pachet / Caz 256-BBGA
Alte nume 935322735557 Temperatura de Operare -40°C ~ 95°C (TA)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Accelerarea graficii No
Ethernet 10 Mbps (1) Afișaje și controale de interfață -
descriere detaliata MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 50MHz 256-PBGA (23x23) Procesor Core MPC8xx