MPC8241TVR200D
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MPC8241TVR200D
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU MPC82XX 200MHZ 357BGA
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
44 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPC8241TVR200D
Număr parc MPC8241TVR200D Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU MPC82XX 200MHZ 357BGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2383 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 3.3V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 357-PBGA (25x25) Viteză 200MHz
Serie MPC82xx Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM SDRAM
ambalare Tray Pachet / Caz 357-BBGA
Alte nume 935321113557 Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (TA)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Accelerarea graficii No
Ethernet - Afișaje și controale de interfață -
descriere detaliata PowerPC 603e Microprocessor IC MPC82xx 1 Core, 32-Bit 200MHz 357-PBGA (25x25) Procesor Core PowerPC 603e