MPC823VR66B2T
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MPC823VR66B2T
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile MPC823VR66B2T
Număr parc MPC823VR66B2T Producător NXP Semiconductors / Freescale
Descriere IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5825 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 3.3V USB USB 1.x (1)
Pachetul dispozitivului furnizor 256-PBGA (23x23) Viteză 66MHz
Serie MPC8xx Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM DRAM
ambalare Tray Pachet / Caz 256-BBGA
Temperatura de Operare 0°C ~ 95°C (TA) Numărul de miezuri / lățime de magistrală 1 Core, 32-Bit
Accelerarea graficii No Ethernet 10 Mbps (1)
Afișaje și controale de interfață LCD, Video descriere detaliata PowerPC Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 66MHz 256-PBGA (23x23)