MPC5125YVN400R
NXP Semiconductors / Freescale
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MPC5125YVN400R
Producator / Marca: NXP Semiconductors / Freescale
Descrierea produsului IC MCU 32BIT ROMLESS 324TEPBGA
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPC5125YVN400R
Număr parc MPC5125YVN400R Producător NXP Semiconductors / Freescale
cantitate valabila 5042 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 3.6 V Pachetul dispozitivului furnizor 324-TEPBGA (23x23)
Viteză 400MHz Serie MPC51xx
Dimensiunea RAM 32K x 8 Tip memorie program ROMless
Dimensiunea memoriei programului - Periferice DMA, WDT
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 324-BBGA
Alte nume 935322285518 Tip oscilator External
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ) Numărul de intrări / ieșiri 64
Dimensiunea EEPROM - descriere detaliata e300 MPC51xx Microcontroller IC 32-Bit 400MHz ROMless 324-TEPBGA (23x23)